Informācija

Par mums

Mūsu uzņēmums "ILVA Ltd." atrodas Dobelē un foto pakalpojumus sniedzam kopš 1995. gada. Šeit jūs varat ātri un precīzi izdrukāt fotoattēlus no jebkuras multivides.

Šī vietne tika izveidota, lai digitālo fotokameru īpašnieki varētu pasūtīt savu fotoattēlu drukāšanu internetā un saņemt tos mūsu veikalā. Tas jo īpaši attiecas uz attāliem reģioniem, kad nav nepieciešams doties uz citu pilsētu, pēc fotoattēliem.

Tā kā dažiem lietotājiem ir ierobežots datu pārsūtīšanas ātrums caur internetu, visiem lietotājiem uz servera tiks iedalīta noteikta vieta fotoattēlu glabāšanai, lai varētu pasūtīt veiksmīgāko kadru drukāšanu, tos atkārtoti neielādējot. Tā kā galvenie vietnes apmeklētāji ir cilvēki, kuri paši fotografē, mēs esam izveidojuši fotogaleriju, kurā cilvēki var ievietot savus darbus. Mēs ceram, ka publiskās galerijās tiks ievietotas fotogrāfijas, kas jūsuprāt ir citu fotogrāfu uzmanības cienīgas.

Divdesmit piecus gadus mēs sniedzam dokumentu kopēšanas, skenēšanas un drukāšanas pakalpojumus. Mūsu vietnē jūs varat saglabāt savus dokumentus un pēc nepieciešamības pasūtīt to drukāšanu. Jums vienkārši jāpaņem pasūtījums mūsu veikalā, netērējot laiku gaidīšanai rindā.