Informācija

BUJ

 • Kādā formātā labāk augšupielādēt fotogrāfijas uz servera ?

  Fotoattēlu failus uz serveri var augšupielādēt jebkurā grafiskā formātā. Augšupielādes laikā cita veida faili tiks automātiski izdzēsti. Ieteicamais formāts ir jpg. Lai drukātu fotoattēlus, kuru izmērs ir no 10x15 līdz 15x20 cm, pietiek augšupielādēt failu ar izmēru 1100x1700 pikseļi jpg formātā. Augšupielādējot lielākus failus uz serveri, drukājot parastus fotoattēlus, kvalitātes ieguvums nebūs lielāks, taču galerijās var ievietot mazāk fotoattēlu.

 • Cik daudz brīvas vietas jūsu lietotājiem ir iespējams izmantot fotogrāfiju izvietošanai serverī ?

  Pēc reģistrācijas katram lietotājam tiek nodrošināta 100 MB diska vietas failu ievietošanai. Pēc pirmā pabeigtā fotoattēlu drukāšanas pasūtījuma šis apjoms tiks palielināts līdz 200 MB.

 • Kas un kā varēs apskatīt manas fotogrāfijas?

  Fotogrāfijas, kuras augšupielādē izmantojot opciju "Ārpus galerijas", nav pieejamas publiski citiem lietotājiem. Lai citi lietotāji varētu apskatīt Jūsu fotogrāfijas, ir nepieciešams izveidot galeriju un tur ievietot fotogrāfijas. Ja galerijas rediģēšanas laikā azīmēsiet opciju "Atļauju publicēt", tad Jūsu fotogrāfijas būs pieejamas publiskai apskatei visiem lietotājiem.

 • Kā es varu zināt, ka manis pasūtītie fotoattēli (dokumenti) jau ir izdrukāti?

  Kad fotoattēli būs izdrukāti, Jūs saņemsiet paziņojumu uz savu e-pasta adresi un varat ierasties mūsu veikalā pēc pasūtījuma. Turklāt sadaļā “Pasūtījumi” varat sekot pasūtījuma statusam.