COPY.LV
28.03.2020
COPY.LV
Par mums

Firma “Ilva Ltd.”atrodas Dobelē un foto pakalpojumus sniedz jau no 1995 gada. Lai paaugstinātu piedāvāto foto pakalpojumu kvalitāti, 2005. gada aprīlī nomainot iepriekšējo fotolaboratoriju, tika iegādāta jauna digitālā fotolaboratorija NORITSU 3300, pateicoties kurai mūsu firmā ātri un kvalitatīvi tagad var izdrukāt fotogrāfijas no jebkuriem datu nesējiem.

Šis saits tika radīts tam, lai ciparu fotokameru īpašnieki varētu pasūtīt savas uzņemtās fotogrāfijas izdrukai caur Internetu un saņemt tās tajā foto preču veikalā, kas atrodas pasūtītājam visizdevīgākajā vietā. Tas ir ļoti izdevīgi tiem, kas dzīvo tālu no pilsētām, jo nav nepieciešamības doties uz pilsētu noformēt pasūtījumu un saņemt pasūtītās fotogrāfijas. Veikalu saraksts, kur var pasūtīt fotogrāfijas, tiks regulāri papildināts. Ikvienā sarakstā uzrādītajā veikalā fotogrāfijas tiek izgatavotas par veikala norādīto cenu. Mēs savukārt pacentīsimies Jūsu ērtību labad iekļaut šajā sarakstā pēc iespējas vairāk veikalu no visas Latvijas.

Tā kā ne visiem pasūtītājiem ir ātrgaitas interneta pieslēgums, un ir ierobežojumi datu pārsūtīšanai caur internetu, uz servera visiem tiks iedalīta vieta fotogrāfiju uzglabāšanai, lai rastu iespēju pasūtīt izdrukai pašus labākos kadrus bez atkārtotas augšupielādes.

Tā kā saita apmeklētāji ir cilvēki, kas paši fotogrāfē, mēs radām iespēju izveidot foto galeriju, kur ikvienam ir iespējas ievietot savu gara darbu publiskai apspriešanai. Ceram, ka foto galerijā tiks ievietotas fotogrāfijas, kurām pievērsīs uzmanību arī pārējie fotogrāfi, un veselīga kritika un padomi palīdzēs sasniegt augstāku kvalitāti Jūsu darbiem.

Top.LV
©2006 Copy.lv support@ilva.lv